WhatsApp Abonemiz Olun
Fotoğraf Etkinliklerimizi Kaçırmayın !

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu

1229 Kayıtlı Öğrenci

Eğitmen: Murat ERTÜRK

Temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, hobilerini işe dönüştürmeleri için bir adım ileriye taşıyacak olan Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, profesyonel anlamda bu işi yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış bir eğitim. Uygulamalı olarak gerçekleşecek bu eğitimde, stüdyoda kullanılan ekipmanları tanımakla kalmayacak, A'dan Z'ye nasıl kullanıldıklarını da öğrenmiş olacaksınız. Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu ile stüdyo için mekan seçiminin nasıl yapılacağını, paraflaşları, flaş senkronlamayı, ışık ayaklarını, bilgisayarlı tether çekimini ve Brezilyalı model Gabriela SANTIAGO (@gabsantiag) ile uygulamalı olarak ışık şekillendiricilerin etkilerini öğreneceksiniz. Kısacası, Stüdyo Fotoğrafçılığı'na dair bilgilerinizi üst seviyeye taşıyacaksınız. Bu eğitimi tamamladığınızda, ister hobi amaçlı çekimler için, isterseniz de ticari çekimler için stüdyo ekipmanlarının nasıl kullanılacağını öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede ister kendinize ait bir stüdyo kurabilir, isterseniz de bir stüdyoda çalışabilirsiniz.

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu

%75 İNDİRİMİ KAÇIRMA !

İNDİRİMİN BİTMESİNE KALAN SÜRE:

00
00
00
00
KURSA KAYIT OL1000₺ 249₺

* Zaten kayıtlı mısınız? Giriş yapın

KURSA KAYIT OL 1000₺ 249₺

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu | ÖZET


DİKKAT: Bu eğitime katılabilmek için Temel Fotoğraf Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce Temel Fotoğrafçılık Kursu' na katılmadıysanız yada temel bilgileriniz eksikse, aşağıdaki linkte yer alan Temel Fotoğrafçılık Kursu' nu inceleyebilirsiniz. Aksi takdirde bu eğitimden %100 verim elde edemezsiniz.
Temel Fotoğrafçılık Kursu

Temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, hobilerini mesleğe dönüştürmeleri için hazırlanmış olan Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmanıza yardımcı olacak. Üstelik 30 gün para iade garantisi bulunuyor.

Eğitmenliğini Türkiye' nin en iyi stüdyo fotoğrafçılarından Murat ERTÜRK' ün yaptığı Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu' nu alıp, eğitimini tamamlayanlar, Türkiye' nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay' den 'Başarı ve Eğitim Sertifikası' almaya hak kazanacak.

Kurs sırasında veya bitiminden sonra, hem kurs içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları, hem de ekipmanlarla ilgili sorularınızı en geç 24 saat içerisinde cevaplayacak ve sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Bu eğitim esnasında A' dan Z' ye Stüdyo Fotoğrafçılığı hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Kurs sonunda yer alan Online Sınav Sistemi ile bilginizi ölçebileceksiniz. 85 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz, Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Sertifikası' nın haricinde, bir de 'Başarı Sertifikası' sahibi olacak.

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, hobinizi mesleğiniz haline getirmek içinde sizlere yardımcı olacak. Uluslararası geçerliliği olan sertifika sahibi olmak için acele edin …

KURS HAKKINDA SSS


✔ PhotoPlay Eğitmenlerinden Murat ERTÜRK ile Ders
✔ Sınırsız Kurs Tekrarı ile %100 Öğrenme Garantisi
✔ Ömür Boyu Erişim
✔ 30 Gün Para İade Garantisi
✔ %100 Memnuniyet Garantisi
✔ 28 FULL HD Video İçerik
✔ Özel Bonus İçerikler
✔ İndirilebilir Kaynaklar
✔ 44 sayfalık PhotoPlay Çekim Kartları (Hediye)
✔ Online Test
✔ Başarı ve Eğitim Sertifikası
✔ Eğitmenlerle Soru - Cevap
✔ Makine Alacaklara Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti
✔ Whatsapp Desteği
✔ Yıl Sonunda Fotoğraf Sergisine Katılım Hakkı

Türkiye' nin dört bir yanındaki herkese, uzaktan eğitim sistemi aracılığıyla ulaşarak, hobilerini mesleğe dönüştürmeleri için gerekli bilgileri vermek amacıyla Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu' nu hazırladık. Eğer siz de hobinizi mesleğe dönüştürmek istiyorsanız, bu eğitimi kaçırmayın …

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, bu alanda çalışmak isteyen kişilerin bilgi seviyesini artırmak amacıyla hazırlandı.

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu ile stüdyo için mekan seçimini nasıl yapacağınızı, paraflaşları, flaş senkronlamayı, ışık ayaklarını, bilgisayarlı tether çekimini ve Brezilyalı model Gabriela SANTIAGO (@gabsantiag) ile uygulamalı olarak ışık şekillendiricilerin etkilerini öğreneceksiniz. Kısacası, Stüdyo Fotoğrafçılığı' na dair bilgilerinizi üst seviyeye taşıyacaksınız.

 • Stüdyo Fotoğrafçılığı - Giriş
 • Stüdyo Fotoğrafçılığının Tanımı
 • Kontrollü Ortam
 • Mekansal Sorunlar
 • Stüdyoda Çekilebilecek Fotoğraflar
 • Paraflaş
 • Sürekli Işık vs Paraflaş
 • Flaş Senkronu
 • Küçük Işık Şekillendiriciler
 • Standart Reflektör
 • Flaş Senkron Hızı
 • Stüdyoda Işık Ölçümü ve Flaşmetre Kullanımı
 • Portre Tası (Beauty Dish)
 • Tele Reflektör
 • Difüzör
 • Barn Door ve Jel Kullanımı
 • Parabolik Softbox
 • Softbox
 • Şemsiye
 • Reflektörler
 • Orta Boy Işık Ayağı - Baby Light Stand
 • Küçük Boy Işık Ayağı
 • Büyük Boy Işık Ayağı - Junior Light Stand
 • Büyük Boy Işık Ayağı 2 - Junior Light Stand 2
 • C-Stand - Century Stand
 • Deve Boynu - Boom Arm
 • Autopole ve Grip Ekipmanı
 • Çekim Uygulaması ve Tether Kurulumu

Temel fotoğraf bilgisine sahip olan kişilerin, hobilerini işe dönüştürmeleri için bir adım ileriye taşıyacak olan Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu, profesyonel anlamda bu işi yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış bir eğitim.

Uygulamalı olarak gerçekleşecek bu eğitimde, stüdyoda kullanılan ekipmanları tanımakla kalmayacak, A' dan Z' ye nasıl kullanıldıklarını da öğrenmiş olacaksınız. Kurs sonunda Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Sertifikası' na da sahip olacaksınız.

Bu eğitimi aldıktan sonra, ister hobi amaçlı çekimler için, isterseniz de ticari çekimler için, stüdyo ekipmanının nasıl kullanılacağını öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede ister kendinize ait bir stüdyo kurabilir, isterseniz de bir stüdyoda çalışabilirsiniz.

Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu' nun süresi yaklaşık 5 saattir. Eğitim videoları 1 ile 38 dakika arasında, toplam 28 videodan oluşmaktadır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil cihazınızdan bağlanarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Eğitim Seti' ni satın aldıktan sonra, videolara ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak ve istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyerek, fotoğrafçılık alanındaki bilginizi artırabileceksiniz. İsterseniz eğitim videolarına ve online testlere tekrar tekrar katılabilirsiniz.

 • Temel fotoğraf bilgisine sahip olanlar,
 • Fotoğraftan para kazanmak isteyenler,
 • Fotoğraf tutkusunu mesleğe çevirmek
isteyenler katılabilirler.

ÖNEMLİ NOT: Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu' na katılmak için Temel Fotoğraf Bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü bu eğitimde temel bilgiler anlatılmamaktadır. Eğer daha önce Temel Fotoğrafçılık Kursu' na katılmadıysanız; Türkiye' nin en sevilen fotoğraf eğitmeni Nihat KARADAĞ' dan Temel Fotoğrafçılık Kursu' nu alabilirsiniz.

Eğer temel eğitiminiz yoksa yada temel bilgileriniz eksikse, Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu' ndan ne yazık ki %100 verim alamazsınız. Lütfen bunu unutmayın …

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar
 • İnternet bağlantısı

Kursu bitiren herkes, 'Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Sertifikası' almaya hak kazanacak. Kursu bitirdiğinizde, sertifikanız profilinize anında ÜCRETSİZ olarak eklenecek ve sertifikanızı indirme linki de mail olarak size gönderilecektir.

Kurs sonunda aktif hale gelen ve 30 sorudan oluşan oluşan Online Test' e katılarak da, hem bilginizi ölçebilir, hem de 85 ve üzeri puan alırsanız, ikinci bir sertifika olan 'Başarı Sertifikası' ile ödüllendirilirsiniz ve bu sertifika da yine profilinize otomatik olarak yüklenir ve indirme linki size mail olarak gönderilir.

Sertifikanızı ister online olarak, isterseniz de 300gr mat kağıda baskı alarak kullanabilirsiniz.

Sertifikanızı doğrulamak için, sertifikanızın üzerinde bulunan eşsiz doğrulama kodunu kullanarak, aşağıdaki linkten doğrulayabilirsiniz.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika

Sertifikanızı baskı halinde bizim size kargolamamızı isterseniz, PhotoPlay tarafından özel olarak hazırlanmış, 300 gr kalın kağıda basılarak, imzalı ve kaşeli bir şekilde adresinize kargolanacaktır. Bu durumda, baskı ve kargo masrafını aşağıdaki linkten ödemeniz gerekmektedir.
www.fotografcilikkursu.com/sertifika-baskisi

Unutmadan, hem video eğitimleri sınırsız izleme hakkınız bulunuyor, hem de sınavlara sınırsız katılma hakkınız bulunuyor. Yani anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyerek bilgi seviyenizi yükseltebilir ve sınavlara tekrar tekrar katılarak, puanınızı artırabilirsiniz.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu' ndan alacağınız sertifikalar; uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Ancak iş yeri açmak için olan sertifika değildir. O belgenin ismi, 'Kurs Bitirme Belgesi' dir ve sadece Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından en az 1 yıllık eğitim sonucunda verilmektedir.

Son zamanların gözde mesleği fotoğrafçılık. Siz de stüdyo veya ürün fotoğrafçılığı alanında fotoğraf çekimleri yaparak para kazanmak istiyorsanız, bu eğitimi alabilirsiniz. Stüdyoda, portre, ürün, reklam ve katalog çekimleri gibi ticari işler yapmak istiyorsanız, bu eğitim sayesinde stüdyo ekipmanını nasıl kullanacağınızı öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede ister kendi işinizi kurabilir, isterseniz de bir stüdyoda çalışabilirsiniz. Böylece hobinizi mesleğinize dönüştürür, çalışmaktan zevk aldığınız bir iş yapabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafçılık alanında iş ilanlarına başvururken, Online Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu sonunda alacağınız sertifikayı da öz geçmişinize ekleyebilirsiniz. Türkiye' nin 1 numaralı fotoğrafçılık kursu olan PhotoPlay' den bu eğitim ve sertifikaları aldığınız için diğer kişilere göre ön plana çıkmış olacaksınız.

Eğitim aldığınız esnada ya da daha sonrasında, kursla ilgili sorularınız olursa, 24 saat içerisinde eğitmenlerimiz tarafından sorularınız yanıtlanacak. Her konunun altında yer alan, 'Eğitmene Soru Sor' bölümünü kullanarak, sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kursa kayıt olduğunuzda, almak istediğiniz fotoğraf makinesi başta olmak üzere, tüm ekipmanlarla ilgili sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde sorularınız yanıtlanacaktır.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu ile anlaşmalı firmalar üzerinden, almak istediğiniz fotoğraf makinesi ve ekipmanları, piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyoruz.

Daha önce PhotoPlay' den eğitim almış kursiyerlerimizin fotoğraflarını görmek için @fotografcilikkursu profilini ziyaret edin.

Satın almış olduğunuz eğitimleri, satın alma yaptığınız günden itibaren, 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amacımız, Dünya' nın neresinde olursanız olun, sizlere iyi bir fotoğraf eğitimi deneyimi yaşatmak. Bu nedenle, sizlere faydalı olabilmek bizim için son derece önemli. Aldığınız kurstan memnun kalmadığınız takdirde, hiç bir kesinti yapmadan ücretinizin tamamını iade ediyoruz.  Ancak iade şartları ile ilgili uymanız gereken iki kural var, bunları aşağıda açık ve net bir şekilde belirtiyoruz:

1. İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 30 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili eğitmenlerin ödemelerini yapmış oluyoruz. Bu nedenle iade işlemleri için 30 gün içinde [email protected] adresine mail atmalısınız.

2. Ücret iadesi yapabilmemiz için, eğitim içeriğinin %20' sinden fazlasını izlememiş olmanız gerekiyor. Kurs içeriğinde ne kadar gezindiğiniz, www.fotografcilikkursu.com tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim içeriğinin, %20' sinden fazlasını izlediğinizde, gerekli kullanımı sağlamış olursunuz ve bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 30 gün boyunca, istediğiniz zaman eğitim içeriğinin içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak bu süre zarfında, %20' sinden az gezinmeniz ve beğenmemeniz durumunda, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 840 43 33 numaralı Whatsapp Destek Hattı' mızdan ya da [email protected] üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ - EĞİTİM VİDEOLARI


*Ders Adı*Süresi
Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Tanıtım 00:01:00
Stüdyo Fotoğrafçılığının Tanımı 00:01:00
Kontrollü Ortam 00:01:00
Mekansal Sorunlar 00:05:00
Stüdyoda Çekilebilecek Fotoğraflar 00:01:00
Paraflaş 00:06:00
Sürekli Işık vs Paraflaş 00:18:00
Flaş Senkronu 00:20:00
Küçük Işık Şekillendiriciler 00:20:00
Standart Reflektör 00:06:00
Flaş Senkron Hızı 00:03:00
Stüdyoda Işık Ölçümü ve Flaşmetre Kullanımı 00:04:00
Portre Tası (Beauty Dish) 00:19:00
Tele Reflektör 00:08:00
Difüzör 00:03:00
Barn Door ve Jel Kullanımı 00:06:00
Parabolik Softbox 00:13:00
Softbox 00:05:00
Şemsiye 00:33:00
Reflektörler 00:10:00
Orta Boy Işık Ayağı / Baby Light Stand 00:16:00
Küçük Boy Işık Ayağı 00:07:00
Büyük Boy Işık Ayağı-Junior Light Stand 00:06:00
Büyük Boy Işık Ayağı 2-Junior Light Stand 2 00:11:00
C-Stand / Century Stand 00:19:00
Deve Boynu-Boom Arm 00:28:00
Autopole ve Grip Ekipmanı 00:38:00
Çekim Uygulaması ve Tether Kurulumu 00:10:00

ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRMELERİ

1229 kayıtlı öğrenciden 21 öğrenci değerlendirmede bulundu. | Ortalama Değerlendirme Puanı: 4.9 / 5 5 Yıldız


Makbule YILMAZ

Makbule YILMAZ - 20:41'de 29/12/2023

teşekkürler

5 Yıldız

elinize sağlık


Ayşe Koçaslan

Ayşe Koçaslan - 22:54'de 16/01/2024

ışık eğitimi

5 Yıldız

ders çok detaylı ve bilgilendiriciydi


ÖMER ÇALOĞLU

ÖMER ÇALOĞLU - 01:59'de 29/01/2024

Değerlendirme

5 Yıldız

Başarılı ve akıcı bir eğitim dinledim


Fatma Aydıner

Fatma Aydıner - 11:58'de 30/01/2024

Beğendim

5 Yıldız

Çok güzel anlatmış hocamız çok beğendim


buse bolatan

buse bolatan - 14:59'de 05/02/2024

Kurs

5 Yıldız

Çok başarılı bir eğitim olmuş


Daha Fazla Öğrenci Değerlendirmesi
Online Ödeme